Don Gelato | Diferite și delicioase : premixuri de calitate pentru înghețată și produse de copt
  • Produse
    • PRAF DE ÎNGHEȚATĂ
      • ÎNGHEȚATĂ PREMIUM
      • ÎNGHEȚATĂ CU LAPTE
      • ÎNGHEȚATĂ CU APA
      • ÎNGHEȚATĂ THAILANDEZĂ
      • ÎNGHEȚATĂ DE CASA
      • BASES GELATO ITALIAN
      • CONSUMABILE PENTRU INGHETATA
    • MIXURI PENTRU COPT
      • BUBBLE WAFFLE
      • GOFRE BELGIENE
      • CLĂTITE și PANCAKE
      • GOGOȘI
      • HOT DOG și CORN DOG
      • WAFFLE PE BAT
      • CHURROS
      • BRIOȘE
      • MACHETE BUBBLE WAFFLE
      • CONSUMABILE – COACERE
    • CREME PROFESIONALE DE CIOCOLATĂ
      • CREMĂ PROFESIONALĂ CU ALUNE, LAPTE ȘI CACAO
      • CREMĂ PROFESIONALĂ CU GUST DE BISCUIȚI
      • CREMĂ GOURMET CU ALUNE ȘI CIOCOLATĂ
      • CREMĂ GOURMET CU TAHINI DE SUSAN
      • CREMĂ PROFESIONALĂ CU FISTIC
      • CIOCOLATĂ LICHIDĂ CU LAPTE
      • CIOCOLATĂ ALBĂ LICHIDĂ
    • BĂUTURI
      • MILKSHAKE
      • ICE SLUSH GRANITA
      • CIOCOLATĂ RECE
      • FRAPPE
      • CIOCOLATĂ CALDĂ
      • SALEP
      • CONSUMABILE PENTRU BĂUTURI
    • SOSURI TOPPING
      • TOPPINGURI PREMIUM
      • TOPPINGURI CLASSIC
    • DECORATIUNI COMESTIBILE DE ZAHAR SI CIOCOLATA
    • DESERTURI
      • CIOCOLATĂ DUBAI
      • BUDINCĂ
    • MAȘINI
      • MAȘINI DE COPT
      • MAȘINI DE ÎNGHEȚATĂ
      • MAȘINI PENTRU BĂUTURI
      • MAȘINI PENTRU DESERTURI ȘI CIOCOLATĂ
      • CĂRUCIOARE ELECTRICE
      • CONSUMABILE PENTRU MAȘINI
  • Promotii
  • Utile
    • LIVRARE RAPIDĂ
    • CATALOG DE PRODUSE
    • LISTA DE PREȚURI
    • TEFLONARE
    • ÎNTREBĂRI FRECVENTE
    • GALERIE
    • VIDEO
    • ISTORIA ÎNGHEȚATEI
  • Despre noi
    • ÎNCEPUTUL
    • FABRICARE
    • PARTENERIAT
  • Contacte
  • Cautare
  • Menu Menu
  • 0Shopping Cart

Magazin

Sunteți aici: Acasa1 / Magazin2

Magazin123123

Magazin

  • Sortează după Intamplator
    • Implicit
    • Custom
    • Nume
    • Pret
    • Data
    • Popularity (sales)
    • Average rating
    • Relevance
    • Intamplator
    • Product ID
  • Afisare 15 Produse pe pagină
    • 15 Produse pe pagină
    • 30 Produse pe pagină
    • 45 Produse pe pagină
  • Praf înghețată violet cu apă pentru deserturi artizanale și vegane

    Praf de înghețată violet cu apa

    56.98 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • NOU!Praf de înghețată Frișcă premium Don Gelato

    Praf pentru înghețată premium cu gust de frișcă

    53.49 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Premix pentru clătite dulci și sărate, ideal pentru utilizare profesională.

    CADOU! Premix pentru Clatite

    0.01 RON This product is currently not available for purchase.
  • Model din silicon Bubble Waffle – efect de ciocolată, detalii fine

    Machetă Bubble Waffle | Vitrină și display #20

    200.00 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Premix milkshake mango pentru băuturi exotice și cremoase

    Premix pentru milkshake mango

    48.84 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Premix pentru granita pepene galben Don Gelato cu băutură Ice Slush portocalie gata preparată

    Premix pentru granita pepene galben

    36.05 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Mix pentru brioșe vanilie, ideal pentru deserturi pufoase și aromate.

    CADOU! Mix pentru brioșe vanilie – 1 buc.

    0.01 RON This product is currently not available for purchase.
  • Praf de înghețată Thailandeză pepene galben

    53.49 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Tăvițe din carton colorat pentru gogoși mici, ideale pentru servirea deserturilor artizanale.

    CADOU! TTăvițe din carton pentru gogoși mici colorat 50buc.

    0.01 RON This product is currently not available for purchase.
  • NOU!Premix ciocolată rece Ice Choco-late pentru băuturi de vară

    Premix pentru Ciocolată rece | Ice Choco Late

    73.26 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Premix milkshake căpșună pentru băuturi cremoase și fructate

    Premix pentru milkshake căpșună

    48.84 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • concentrat premix gogoși, desert pufos și aromat

    CADOU! Concentrat premix pentru gogoși prajite vanilie – 2buc.

    0.01 RON This product is currently not available for purchase.
  • Drajeuri colorate Bonibo 8 mm pentru decor Don Gelato în imagine principală de produs

    Drajeuri colorate din ciocolată pentru decor – 1 kg

    55.91 RON
    ADAUGĂ ÎN COȘ
  • Topping portocală pentru deserturi – Don Gelato 1 kg

    CADOU! Topping portocală Don Gelato Classic

    0.01 RON This product is currently not available for purchase.
  • Tavă albă din carton pentru clătite rulate – 35 cm.

    Tăviță albă din carton pentru clătite – Lux 34 cm

    39.00 RON Prețul inițial a fost: 39.00 RON.34.00 RONPrețul curent este: 34.00 RON.
    ADAUGĂ ÎN COȘ Reduceri!
Pagina 20 din 24«‹1819202122›»

CATEGORII DE PRODUSE

  • PRAF DE ÎNGHEȚATĂ
    • ÎNGHEȚATĂ PREMIUM
    • ÎNGHEȚATĂ CU LAPTE
    • ÎNGHEȚATĂ CU APA
    • ÎNGHEȚATĂ THAILANDEZĂ
    • ÎNGHEȚATĂ DE CASA
    • BASES GELATO ITALIAN
    • CONSUMABILE PENTRU INGHETATA
  • MIXURI PENTRU COPT
    • BUBBLE WAFFLE
    • GOFRE BELGIENE
    • CLĂTITE și PANCAKE
    • GOGOȘI
    • HOT DOG și CORN DOG
    • WAFFLE PE BAT
    • CHURROS
    • BRIOȘE
    • MACHETE BUBBLE WAFFLE
    • CONSUMABILE – COACERE
  • CREME PROFESIONALE DE CIOCOLATĂ
    • CREMĂ PROFESIONALĂ CU ALUNE, LAPTE ȘI CACAO
    • CREMĂ PROFESIONALĂ CU GUST DE BISCUIȚI
    • CREMĂ GOURMET CU ALUNE ȘI CIOCOLATĂ
    • CREMĂ GOURMET CU TAHINI DE SUSAN
    • CREMĂ PROFESIONALĂ CU FISTIC
    • CIOCOLATĂ LICHIDĂ CU LAPTE
    • CIOCOLATĂ ALBĂ LICHIDĂ
  • BĂUTURI
    • MILKSHAKE
    • ICE SLUSH GRANITA
    • CIOCOLATĂ RECE
    • FRAPPE
    • CIOCOLATĂ CALDĂ
    • SALEP
    • CONSUMABILE PENTRU BĂUTURI
  • SOSURI TOPPING
    • TOPPINGURI PREMIUM
    • TOPPINGURI CLASSIC
  • DECORATIUNI
    • DECORATIUNI
  • DESERTURI
    • CIOCOLATĂ DUBAI
    • BUDINCĂ
  • MAȘINI
    • MAȘINI DE COPT
    • MAȘINI DE ÎNGHEȚATĂ
    • MAȘINI PENTRU DESERTURI ȘI CIOCOLATĂ
    • MAȘINI PENTRU BĂUTURI
    • CĂRUCIOARE ELECTRICE
    • CONSUMABILE PENTRU MAȘINI
Don Gelato Shop
Bulgaria, Ruse,
str T.Ikonomov 45, 7019,
Cplx. com.”Charodeyka”
etaj-2, birou-№13
office@dongelato.ro
Program de lucru
De luni până vineri:
10:00-16:00
Sâmbătă:
10:00-12:00

METODA DE PLATĂ

PRODUSE

  • Praf de înghețată
  • Bubble waffle
  • Clătite și Pancake
  • Gogoși
  • Ice slush granita
  • Milkshake
  • Topping
  • Decoratiuni comestibile de zahar si ciocolata

MAȘINI

  • Mașini de copt
  • Mașini de ÎNGHEȚATĂ
  • Consumabile, piese și accesorii

INFORMAȚII

  • Livrare rapida
  • Catalog de produse
  • Întrebări frecvente
  • Teflonare

POLITICI ȘI CONDIȚII GENERALE

  • Termeni și condiții generale
  • Drepturile consumatorilor
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri
  • Politica de returnare și rambursare
  • Condiții de livrare

Don Gelato

☎ Comenzi telefonice: zilnic între orele 08:00 și 12:00

📦 Pentru procesare mai rapidă – plasați comanda direct pe site!
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Youtube
Don Gelato Soft - Сладоледи на прах ®Copyright©
Scroll to top
Romania
    0
    Produsul a fost adăugat la comandă.

    - 25% REDUCERE DE LA SERVICIILE DE CURIER

    Coșul tău este golÎntoarceți-vă la magazin
    Continuă cumpărăturile
    ALEGEȚI
    UN CADOU
    Link to: ALEGEȚI UN CADOU
    BUCĂȚI REDUCERE
    1+ -%
    3+ -3%
    6+ -6%
    10+ -9%
    Link to: ALEGEȚI UN CADOU
      Calculeaza Livrarea
      Livere
        • ×
        • Praf de înghețată
        • Mixuri pentru copt
        • Băuturi
        • Deserturi
        • Decoratiuni
        • Mașini